Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 11 июн 2017 05:46

"Цифрове перетворення" Черкащини

"Цифрове перетворення" ЧеркащиниЕко-додаток, інтерактивний реєстр екологічних проблем, туристичний сайт, низка освітніх заходів – в області презентували досягнення з «цифрового перетворення».

Над проектом «Цифрове перетворення Черкаської області» компанія Google Україна спільно з Черкаською обласною державною адміністрацією працювали упродовж півроку.

На меті мали завдяки сучасним інтернет-інструментам підвищити інвестиційну та туристичну привабливість регіону, повідомляють в Департаменті регіонального розвитку ОДА. Ця кампанія є частиною проекту Google «Цифрове перетворення регіонів України» (https://discover.net.ua/). Черкащина – вже восьмий регіон, де фахівці Google допомагають запровадити «цифрове перетворення». Опісля нашої області, «оцифровуватимуть» Вінничину.

У рамках кампанії створено спеціальний сайт «Мандруй Черкащиною» (https://discover.ck.ua/). Тут акумульовано інформацію про найцікавіші для туристів місця в області. На сайті є багато корисної інформації, зокрема 3D-тури по Національному дендрологічному парку «Софіївка», Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин», Шевченківському національному заповіднику у Каневі та Буцькому Каньону.

За допомогою опції «Сплануй подорож» на сайті можна легко скласти маршрут місцями області, які вас зацікавили, поділитися або запросити друзів . Крім того на сайті можна знайти вже готові маршрути найцікавішими локаціями Черкащини із зазначенням контактної інформації, загальної відстані, необхідного часу і карти маршруту.

Також сьогодні презентували Інтерактивний реєстр екологічних проблем Черкаської області (http://ck.ecoukraine.org/), де можна не тільки побачити на карті регіону найбільш серйозні екологічні проблеми і порушення, але й самостійно додати інформацію про проблему в своїй місцевості. Водночас в рамках кампанії розроблено мобільний додаток EcoInspector, де можна також додавати інформацію про екологічні проблеми свого регіону, а система проконтролює процес реального їх вирішення.
Наверх