Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 23 жов 2020 12:00

У МОЗ роз'яснили, як Covid-хворим проголосувати на виборах

У МОЗ роз'яснили, як Covid-хворим проголосувати на виборахЛюдям, які від Covid-19 лікуються амбулаторно або з підозрою на нього перебувають на самоізоляції, необхідно попередити про це виборчу комісію та надати довідку від сімейного лікаря для підтвердження.

Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«В нас є виборці, які підлягають самоізоляції - це люди, які хворіють амбулаторно або є контактними, вони перебувають на самоізоляції, обов’язково до 20:00 п’ятниці, тобто завтрашнього дня ви повинні повідомити виборчу комісію, що ви перебуваєте на самоізоляції і хочете проголосувати з дому. Для цього вам треба надати медичну довідку, яка це підтверджує. Цю довідку можна взяти у свого сімейного лікаря. Часто питають як вийти і взяти довідку, є близькі ваші люди, які в змозі взяти цю довідку, просто здзвонитися з сімейним лікарем, що прийде така людини і віднесе довідку до виборчої комісії, щоб було підтвердження», - зазначив він.

Окрім того, міністр нагадав про важливість провітрювання приміщення на виборчих дільницях. «Члени виборчої комісії та особи, що забезпечують виборчий процес у приміщенні виборчої комісії перед входом до цих приміщень повинне розміщуватися нанесення розмітки щодо дотримання соціальної дистанції...Важливо провітрювати приміщення виборчої дільниці, якщо це дозволяє погода», - додав Степанов.
Наверх