Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Здоров'я / Устименко Олег 27 ноя 2020 07:00

Коронавірус в Україні: Міністр назвав групи людей, яких першими вакцинують від Covid-19

Коронавірус в Україні: Міністр назвав групи людей, яких першими вакцинують від Covid-19Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що в першу чергу будуть вакциновані від коронавірусу три групи людей. За його словами, це люди з супутніми захворюваннями, медики та літні люди.

Про це він повідомив в ефірі телеканалу Україна 24.

«Вакцинувати в першу чергу будемо групу ризику, як за ознакою по здоров'ю, яка має супутні захворювання, також група ризику за віком – це люди, які старше 65 років. А також група ризику за професійною ознакою – це працівники сфери охорони здоров'я», – повідомив Степанов.

«У пріоритеті ‎першого етапу щеплення — працівники галузі охорони здоров’я. Люди, які щохвилини наражають себе на небезпеку, рятуючи інших», – наголосив міністр.

При цьому він повідомив, що глобальний механізм Covax виділить Україні вакцин на 20% населення. «Коли ми говоримо про механізм Covax, ми говоримо про постачання такої кількості доз для вакцинації 8 млн осіб. Тобто 20% населення України. Якщо ми говоримо про двократне ведення вакцини, то це буде відповідно 16 млн доз», – додав він.
Наверх