Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 28 ноя 2020 10:00

Вихідними на Черкащині утримається прохолодна погода з невеликими опадами

Вихідними на Черкащині утримається прохолодна погода з невеликими опадами«Хвиля аномального тепла» на Черкащині закінчується, але справжнього холоду поки що не видно. Останні 4 доби відмінили прихід метеорологічної зими, який намітився 17 листопада, та «занурили» наш регіон у температурний режим кінця жовтня. За прогнозом синоптиків, ще завтра на наш регіон чекає досить теплий, без опадів та із сонячними проясненнями день, з температурою в межах 2-6º тепла.

Про це інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

У вихідні циклон переміститься далі на схід і наш край опиниться в його прохолодній тиловій частині з невеликим мокрим снігом та температурами близько 0º. На окремих ділянках доріг ожеледиця.

На початку нового робочого тижня, погода суттєвих змін не зазнає. Надалі під впливом північно-західного антициклону, похолодає до невеликих морозів.

Перехід до зими у цьому році відбувається за допомогою врівноважених синоптичних процесів, досить стримано та делікатно. Серйозних погодних ускладнень поки що не прогнозуємо. На черзі грудень – найтемніша пора року, але вона сповнена святковим настроєм. За чисельним прогнозом Українського Гідрометцентру, у грудні 2020 температура повітря та кількість опадів очікуються у межах кліматичної норми.
Наверх