Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Спорт 13 лют 2016 18:15

В Мошни завітали справжні чемпіони Світу!

  В Мошни завітали справжні чемпіони Світу!   Суботнього дня 13 лютого Мошни вітали справжній парад чемпіонів! В рамках фізкультурно-оздоровчого заходу "Справжні Чемпіони", організованого за сприяння сільського голови Богдана Шкарбути, ПРАТ "Фрау Марта" та КУ ЧОР "ЧОЦФЗН "Спорт для всіх" до нашого села завітали зірки Клубу змішаних єдиноборств GRIZZLY - чемпіон Світу з бойового самбо, голова федерації бойового самбо в Черкаській області В'ячеслав Василенко та чемпіон Світу зі змішаних єдиноборств ММА Дональд Нджатах Нья. Метою візиту Чемпіонів стала пропаганда здорового способу життя серед широких верств населення та залучення громадян до регулярних занять фізичною культурою та спортом.
   Підтримати ініціативу Справжніх Чемпіонів з популяризації занять фізичною культурою і спортом приїхали і начальник управління в справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, голова Черкаської районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, голова Черкаської районної ради Олексій Собко, голова відділу в справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської РДА Сергій Бовт.
В Мошни завітали справжні чемпіони Світу!
   
   В рамках заходу відбулися показові виступи вихованців клубу Айкідо Айкікай та поєдинки за участі бійців Клубу змішаних єдиноборств GRIZZLY.
Наверх