Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Фотоновини / Політика / Суспільство / Черкаський район. Новини 17 лют 2016 11:18

На кущовій нараді в Мошнах обговорили проблемні питання сьогодення району.

На кущовій нараді в Мошнах обговорили проблемні питання сьогодення району.16 лютого в Мошнах відбулась кущова нарада щодо обговорення проблемних питань сьогодення району, в якій взяли участь голова районної ради Олексій Собко, голова районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, працівники виконавчого апарату районної ради, сільські голови сіл: Байбуз, Будищ, Кумейки, Мошни, Софіївка, Тубільці, Яснозір’я, керівники медичних закладів району, редактор районного радіомовлення.
 
   На порядок денний наради для обговорення було винесено 7 питань, а саме: про стан утримання доріг, про харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, про утримання закладів соціальної сфери, про утримання місцевої пожежної команди, про виділення земельних ділянок для учасників АТО в межах населених пунктів під житлову забудову, про необхідність розробки (коригування) генеральних планів сіл з метою розширення меж населених пунктів, різне.

 На кущовій нараді в Мошнах обговорили проблемні питання сьогодення району.Одним із головних питань, що жваво обговорювалося стояло про стан утримання доріг, де головним пріоритетом районної влади побудова в 2016 році доріг в районі, які на сьогодні перебувають в неналежному стані. В свою чергу голова районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв привернув увагу присутніх сільських голів, що я хотів би від вас почути пропозиції щодо вирішення цього питання, як і куди нам потрібно рухатися. Після обговорення було внесено пропозицію щодо співфінансування відповідних робіт.

   Голова районної ради Олексій Собко поінформував присутніх про вивчення проблем соціальної сфери району та розповів про результати перебування на об’єктах села Мошни. В цілому, як зазначив Олексій Петрович соціальна сфера села знаходиться в доброму стані, відчувається що керівництво села не стоїть осторонь від проблем, постійно є співпраця між сільським головою та інвесторами.

   На кущовій нараді в Мошнах обговорили проблемні питання сьогодення району.Також учасники наради обговорили питання об’єднання територіальних громад району, виділення земель учасникам АТО, встановлення спортивно-тренажерних майданчиків, перейменування вулиць та поіменного голосування на сесіях. З усіх вищезазначених питань свої думки та пропозиції висловили сільські голови. 

   Головний лікар центральної районної лікарні Микола Гуськов поінформував присутніх щодо проблем із постачанням та транспортуванням природного газу до об’єктів медичної галузі.  

   На завершення наради керівники району зазначили, що тільки спільними зусиллями та злагодженими діями ми зможемо справитися із поставленими завданнями. 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації Черкаської районної ради
Наверх