Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Суспільство 26 фев 2016 14:31

Відкрито Університет золотого віку.

Відкрито Університет золотого віку.25 лютого 2016 року в музеї Тараса Шевченка в селі Мошни відбулося урочисте відкриття Університету золотого віку, де зібралися люди поважного віку, які прагнуть навчатися нового та хочуть зробити свій внесок в покращення життя громади, а також, передати досвід, знання і вміння підростаючому поколінню.

Завідуюча музеєм Грицик Ганна Григорівна зустріла гостей на території закладу, познайомила з експозицією музею, виставкою дитячих робіт з живопису та бісероплетіння, провела коротку екскурсію, а потім відкрила захід та ознайомила з завданнями і метою Університету золотого віку.

Сільський голова Богдан Шкарбута привітав присутніх зі святом та ознайомив з рішенням виконавчого комітету сільської ради про створення Університету золотого віку, затвердженням положення про Університет і склад наглядової ради, а також висловив вдячність за активну життєву позицію всім, хто виявив бажання отримати нові знання.

Всім абітурієнтам були вручені студентські посвідчення  про зарахування до Університету золотого віку та оголошено розпорядок роботи закладу.

Наверх