Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Економіка 27 січ 2021 17:00

ДПС інформує: Що необхідно зробити для роботи з ПРРО?

ДПС інформує: Що необхідно зробити для роботи з ПРРО?Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що з 1 серпня 2020 року суб’єкти господарювання  мають можливість самостійно обирати реєстратор розрахункових операцій для використання у підприємницькій діяльності: апаратний або програмний реєстратор розрахункових операцій.

Програмний реєстратор розрахункових операцій – це програма, яка встановлюється на будь-який гаджет за вибором підприємця - планшет, смартфон, комп’ютер, тощо, - та виконує функції класичного РРО. Програмне рішення ДПС надається  безкоштовно та завантажується просто з сайту податкової служби.

Що необхідно зробити для роботи з  ПРРО:

1. Отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП).
Зверніть увагу: кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС  КЕП надається протягом 2 хвилин, а термін його дії – 2 роки.
2. Установити на планшет, смартфон або ПК спеціальну програму.
 Зверніть увагу: безкоштовне програмне забезпечення від ДПС   можна встановити  за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/.
3. Зареєструвати касу та касирів.
4. Ввести в ПРРО товари (здійснюється введення та налаштування номенклатури шляхом сканування, внесення та імпорту даних).
5. Створюйте чеки - відкривайте зміну та починайте працювати.
Інформаційну підтримку розміщено за посиланням
 https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.
Наверх