Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Економіка / Черкаський район. Новини 28 фев 2016 16:04

Оновлення нормативної грошової оцінки земель.

Оновлення нормативної грошової оцінки земель.Як повідомляє прес-служба Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області, за І півріччя 2016 року землевпорядники Черкаської області планують оновити нормативну грошову оцінку (НГО) земель 41 населеного пункту згідно з розробленим планом-графіком. Найбільше таких населених пунктів у Черкаському (12), Золотоніському (7), Монастирищенському (5), Тальнівському (4) та Чорнобаївському (3) районах.
Спеціалісти Держгеокадастру області проведуть також роботи з НГО на прохання місцевих рад, якщо на території населених пунктів зміняться межі.
Під час затвердження повторної нормативної грошової оцінки збільшується орендна плата за землю, тому зростають надходження до місцевих бюджетів.
Торік землевпорядники оновили НГО земель 56-ти населених пунктів Черкащини загальною площею 23,75 тис. га й вартістю 1133,42 тис. грн. Найбільше проведено нормативну грошову оцінку в Жашківському, Монастирищенському, Смілянському, Тальнівському, Христинівському й Чорнобаївському районах – усього в 3-х селищах, 52-х селах і в місті Умані. Окрім того, 2015 року почали оновлювати НГО 11-ти населених пунктів.
У Черкаській області налічується 855 населених пунктів, загальна площа яких становить 283,6 тис. га.
За результатами проведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту складають технічну документацію, яку затверджують сільські, селищні чи міські ради. Дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки оформляються як витяг із технічної документації з нормативної грошової оцінки земель.
Наверх