Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Фотоновини / Суспільство 30 июн 2017 13:52

ВОЛОНТЕРСЬКІ БУДНІ

ВОЛОНТЕРСЬКІ БУДНІЧергову партію допомоги українським захисникам на передовій доставили мошнівські волонтери.

"Дякуємо громаді села Байбузи за допомогу військовим із Черкащини , а особливо настоятелю місцевого храму протоієрею Юрію за оперативність. Громада села зібрала і передала військовим близько 300 кг продуктів харчування.

Приватний підприємець із села Мошни Микола Панич передав копчені, м’ясні вироби. Усі гостинці уже у хлопців.

Обласний віськовий комісар Євгеній Курбет особисто дякував за небайдужість і підтримку. А нас військові ще й кашею пригостили.

Учасники туристичних змагань"Котигорошко-2017" , учні загальноосвітніх шкіл Черкаського району передали військовим на передову 152 кг продуктів харчування. Діти, ваші гостинці поїхали у Попасну та Курахово. Бійці вам щиро дякують.

А ми у свою чергу дякуємо, громаді села Мошни за зібрані кошти (1359 грн 08 коп.). Триста дві гривні було використано для відправки гостинців «Котигорошків» на Схід. Щоправда, частину витрат за відправлення взяла на себе "Нова Пошта". Дякуємо і їм. А решта зібраних громадою коштів використана для ремонту бензогенераторів для 93 ОМБр та 25 ОМБр.

Нажаль коштів не вистачає. Тому будемо вдячні усім, хто приєднається до нас та вкине у «скриньки», які знаходяться у торгових точках села, скільки зможе."

Леся Константинова
ВОЛОНТЕРСЬКІ БУДНІВОЛОНТЕРСЬКІ БУДНІВОЛОНТЕРСЬКІ БУДНІВОЛОНТЕРСЬКІ БУДНІВОЛОНТЕРСЬКІ БУДНІВОЛОНТЕРСЬКІ БУДНІВОЛОНТЕРСЬКІ БУДНІВОЛОНТЕРСЬКІ БУДНІВОЛОНТЕРСЬКІ БУДНІВОЛОНТЕРСЬКІ БУДНІВОЛОНТЕРСЬКІ БУДНІВОЛОНТЕРСЬКІ БУДНІВОЛОНТЕРСЬКІ БУДНІ
Наверх