Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 27 кві 2021 07:00

Незабаром зареєструвати місце проживання можна буде онлайн

Незабаром зареєструвати місце проживання можна буде онлайн
З 1 квітня 2021 року органи реєстрації здійснюватимуть ведення реєстрів територіальних громад виключно в електронній формі. На сьогодні сформували реєстр 42 із 66 об’єднаних територіальних громад Черкаської області.

Для реєстрації місця проживання/зняття з реєстрації потрібно буде заповнити коротку заяву на порталі або у застосунку Дія. Протягом року до експерименту приєднаються найбільші українські міста. Реєстрація місця проживання онлайн ‒ це спільна ініціатива Міністерства цифрової трансформації, Міністерства внутрішніх справ, Державної міграційної служби та Міністерства оборони.

Управління ДМС України в Черкаській області спільно з  Департаментом регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації провели онлайн-навчання з представниками органів місцевого самоврядування щодо забезпечення передачі інформації про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування в електронній формі.

Співробітникам відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання Управління ДМС України в Черкаській області представник Державного підприємства «Документ» Василь Буржинський окремо роз’яснив практичні аспекти документообігу в новій відомчій інформаційній системі ДМС, де відображатиметься актуальна інформація про місце реєстрації.
Наверх