Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Суспільство 02 кві 2021 11:45

Міжнародний день дитячої книги в Мошнівській бібліотеці

Міжнародний день дитячої книги в Мошнівській бібліотеці
2 квітня з ініціативи і за рішенням Міжнародної ради дитячої книги відзначається Міжнародний день дитячої книги. Це свято відзначається в День народження великого датського казкаря Г. Х. Андерсена (1805-1875).

Основа свята - популяризація дитячої книги та читання, яке підкреслює величезне значення книги у духовному й інтелектуальному розвитку нових поколінь.

З нагоди свята у Мошнівській сільській бібліотеці проведена літературний квест присвячений творчості Г. Х. Андерсена, а також організована літературна поличка "Книга - друг назавжди", на якій представлені твори Г.Х.Андерсена та сучасних дитячих українських та зарубіжних письменників.

Любі друзі! Якщо ви хочете бути успішними, жити в процвітаючій країні - читайте книги! Адже саме книга вселяє в нас любов до рідної України, повагу до інших народів, інтерес до їхньої культури, виховує почуття патріотизму. Вона навчає рідної мови, доносить до нас глибину і красу слова, допомагає усвідомити його велику силу.

Книга - це мудрий, розважливий, найвірніший друг, який супроводжує нас усе життя. Світ змінюється на краще, коли ми читаємо.
Міжнародний день дитячої книги в Мошнівській бібліотеці
Наверх