Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Головне 27 кві 2021 17:49

В Мошнах планують реконструювати дерев’яний будинок Городецького (фото)

В Мошнах планують реконструювати дерев’яний будинок Городецького (фото)
В селі Мошни на Черкащині стоїть 127-річний дерев’яний будинок архітектора Городецького. Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко планує реконструювати його та зробити вільним для туристів.

Про це Олександр Скічко розповів на своїй сторінці у Фейсбуці.

Спеціально для цього очільник області зустрівся із третім президентом України Віктором Ющенком, ректором ЧНУ імені Богдана Хмельницького Олександром Черевком, головою правління Польського культурного центру імені Кароля Шимановського Геннадієм Ліневичем. Обговорювали, як пустир перетворити на туристичний магніт.

«Наш університет готовий взятися за створення проектної документації. Створити тут краєзнавчий музей. Колеги з Польщі – долучитися до його розробки та низки інших історично-культурних проектів. ОДА в свою чергу вже зараз допомагає налагоджувати комунікацію між лідерами територіальних громад та інвестпартнерами стосовно розбудови туристичної карти Черкащини. На ній, звісно, є й Мошни», – зазначив Олександр Скічко.
В Мошнах планують реконструювати дерев’яний будинок Городецького (фото)В Мошнах планують реконструювати дерев’яний будинок Городецького (фото)В Мошнах планують реконструювати дерев’яний будинок Городецького (фото)В Мошнах планують реконструювати дерев’яний будинок Городецького (фото)В Мошнах планують реконструювати дерев’яний будинок Городецького (фото)
Наверх