Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Суспільство 15 июн 2021 17:00

ОЦЗ інформує: Шукаємо роботу ефективно

ОЦЗ інформує: Шукаємо роботу ефективно
11 червня поточного року в приміщенні Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулось засідання Жіночого клубу з пошуку роботи "СТАРТ", у якому взяли учать 6 осіб. Заняття було присвячене підвищенню мотивації безробітних до пошуку роботи та навчанню навичкам активної самопрезентації.

Фахівець з профорієнтації Олена Сербіна ознайомила учасниць заходу з особливостями працевлаштування в сучасних умовах: "На сьогодні вирішальним фактором при працевлаштуванні є не лише наявність професійних компетенцій, а й вміння встановлювати контакт з роботодавцем та володіння навичками самопрезентації. Перемогу отримує той, хто впевнений, сучасний, вміє продемонструвати себе з кращого боку".

Учасниці на практиці вчились технологіям рекламування та продажу різноманітних предметів, правилам написання резюме та супровідного листа. У парах моделювали типові ситуації, що можуть виникати під час співбесіди роботодавця з претендентом на посаду. Після чого, спільно з фахівцем, аналізували відповіді, типові помилки та визначали найбільш ефективну стратегію поведінки для отримання бажаної посади.

Наприкінці учасницям тренінгу запропонували арт-терапевтичну вправу на визначення своїх сильних і слабких сторін та підвищення впевненості в собі.

Такі заходи виявляються дуже корисними для клієнтів служби зайнятості, де в невимушеній, комфортній обстановці безробітні мають змогу відпрацювати навички подолання перешкод на шляху досягнення цілей та побудови своєї стратегії пошуку роботи, які вони зможуть випробувати наступного разу на реальній співбесіді з роботодавцем.
Наверх