Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Спорт 20 чер 2021 19:00

ЧЕМПІОНАТ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ: ФК "ШТУРМ" В ГОСТЯХ РОЗГРОМИВ ГЕРОНИМІВСЬКИЙ "КОЛОС"

У перенесеному матчі Чемпіонату Черкаського району з футболу ФК "Штурм" Мошнівської територіальної громади на виїзді здобув надпереконливу перемогу над геронимівським "Колосом".

ФК Колос Геронимівка - ФК Штурм Мошнівська ТГ 0:6 (0:3)
Голи: Олійник Артем, Коломієць Роман-2, Балацький Олександр, Костенко Олексій, Гуляш Вадим

Наші футболісти дуже жваво почали зустріч, на 15 хв. вже перемагаючи 3:0. Такий початок став ударом для господарів, які оговтались вже під середину тайму і почали створювати загрозу біля воріт голкіпера Штурма. Господарі були дуже близькими до забитого мяча, проте удача та надійна гра оборони була проти такого розвитку подій.

Другий тайм розпочався з того ж, чим закінчився перший - з атак господарів, які раз по раз пробивали по воротах "штурмівців". Та наші хлопці стримали наступ, взяли гру під свій контроль і довели зустріч до закономірної перемоги, ще тричі вразивши ворота Колосу.

Закономірна розгромна перемога ФК Штурм 6:0 і наша команда продовжує похід до фінального етапу змагань без втрати очок.

Наступна гра чемпіонату також на виїзді - в с.Леськи проти місцевої команди, яка протистояла нам у фіналі Кубку, і в турнірній таблиці йде на другому місці. Очікується доволі цікава та непередбачувана гра.

Гравці команди вдячні вболівальникам за підтримку та запрошують відвідати наступний матч команди.