Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Головне / Спорт 13 лип 2021 10:48

ЧЕМПІОНАТ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ: ФК "ШТУРМ" ЗАВЕРШУЄ ПЕРШЕ КОЛО ЗІ СТОВІДСОТКОВИМ РЕЗУЛЬТАТОМ

ФК "Штурм" Мошнівської територіальної громади завершив перше коло Чемпіонату Черкаського району з футболу. З хорошим настроєм команда йде на перерву - 6 перемог в 6 матчах і впевнене перше місце в групі зі значним відривом від переслідувачів.

У перенесеній грі 2 туру у Стапанках "штурмівці" "на класі" здолали місцевий "Тясмин" - 3:0.

У першому таймі Олексій Боярчук скориставшись грубою помилкою захисників, які не влучили по мячу, і відкрив рахунок, реалізувавши вихід сам на сам з голкіпером. Господарі мали декілька нагод аби відігратись, та фортуна була на нашій стороні.

В другому таймі "Штурм" більше грав по рахунку - на контратаках, і в середині тайму Боярчук знову реалізував вихід віч на віч з голкіпером "Тясмина". А під кінець гри Ярослав Кравець, який вийшов на заміну, заробив пенальті, яке чітко реалізував ЛЕВ матч Олексій Боярчук, оформивши таким чином хет-трик.

ФК Тясмин Степанківська ТГ - ФК Штурм Мошнівська ТГ 0:3 (0:1)
Голи: Олексій Боярчук - 3

Друге коло для "Штурма" розпочнеться виїзним матчем у Будищі вже за два тижні.