Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Спорт 17 сер 2021 09:00

КОМАНДА МОШНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВИГРАЛА "КУБОК ВІЛЬШАНКИ" З ВОЛЕЙБОЛУ

Вихідними відбувся «Кубок Вільшанки» з волейболу серед чоловічих команд.

На берег річки в селі Байбузи поборотись за кубок прибули чотири команди: гості з Мліівськоі ТГ, місто Городище, та господарі - Мошнівська ТГ-1 (Байбузи) та Мошнівська ТГ-2 ( Мошни, Яснозір‘я).

Після двох стикових ігор до фіналу вийшли команди міста Городище та Мошнівська ТГ-1, відповідно за 3-4 зійшлись Мліів та Мошнівська ТГ-2.

За результатом турніру 3 місце посіла команда Млііва, 2 - м. Городище, а кубок та золоті медалі отримали волейболісти Мошнівської ТГ (Байбузи).
КОМАНДА МОШНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВИГРАЛА "КУБОК ВІЛЬШАНКИ" З ВОЛЕЙБОЛУКОМАНДА МОШНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВИГРАЛА "КУБОК ВІЛЬШАНКИ" З ВОЛЕЙБОЛУКОМАНДА МОШНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВИГРАЛА "КУБОК ВІЛЬШАНКИ" З ВОЛЕЙБОЛУ