Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Суспільство / Черкаський район. Новини 31 авг 2021 13:00

В Черкаському районі свою роботу продовжує молодіжний клуб «Успішна молодь»

В Черкаському районі свою роботу продовжує молодіжний клуб «Успішна молодь»
Комунікація ‒ найголовніше вміння в XXI столітті. Наше повсякденне життя наповнене спілкуванням, і від того, наскільки чітко і зрозуміло ми можемо доносити свою позицію й чути іншу людину, часто залежить кінцевий результат, реалізована мета комунікації. Та й, власне, сьогодні важко знайти сферу діяльності, яка б не потребувала навичок комунікації.

Про це інформує пресслужба Черкаської районної філії ОЦЗ.

Молодий вік супроводжується, як правило, активними процесами соціалізації, пошуку себе та свого місця в житті. Нерідко молоді люди мають складнощі з формулюванням власної позиції через брак комунікативних навичок.

Минулого тижня в Черкаській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості було проведено чергове засідання молодіжного клубу пошуку роботи "Успішна молодь" у форматі тренінгу комунікативних навичок.

Під час тренінгу учасники відпрацьовували вправи: «ввічлива відмова», «переконлива суперечка», «погоджена незгода». Метою тренінгу є набуття молодими людьми досвіду та відпрацювання навичок встановлення і підтримання конструктивного міжособистісного спілкування, що допоможе потенційним працівникам при проходженні співбесіди з роботодавцем.

З початку року працевлаштовано 109 осіб з категорії молодь у віці до 35 років, частина з яких колишні учасники клубу пошуку роботи «Успішна молодь».

«Результат спілкування завжди залежить від поставленої цілі або будь-яка комунікація повинна мати ціль, адже напряму від цього залежить результат» - зауважив директор філії Олександр Гриценко.
Наверх