Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 18 жов 2021 14:00

В Україні стало платним зберігання номерних знаків авто

В Україні стало платним зберігання номерних знаків авто
В Україні з п’ятниці набуває чинності постанова уряду, відповідно до якої зберігання номерних знаків коштуватиме 9 грн за добу без урахування ПДВ.

Про це інформує пресслужба Міністерства внутрішніх справ України у Телеграмі.

“Сьогодні набуває чинності постанова, за нормами якої відповідальне зберігання номерних знаків коштує 9 грн на добу без урахування податку на додану вартість. Адже після закінчення терміну оплаченого зберігання вам необхідно подбати про продовження резерву. В іншому випадку ви ризикуєте їх втратити — номерні знаки буде знищено”, - зазначається у повідомленні.

Зокрема, для отримання цієї послуги знадобляться такі документи: заява; документи, що посвідчують особу; реєстраційні документи на транспортний засіб; платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги.

Як повідомлялося, відповідну постанову уряд прийняв на своєму засіданні 15 вересня.

Нею, серед іншого, передбачено реалізацію експериментального проєкту щодо отримання громадянами теоретичних знань із правил дорожнього руху за дистанційною формою навчання, а також – отримання за бажанням через електронний кабінет посвідчення водія поштою або кур’єром.
Наверх