Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Головне / Спорт 10 жов 2021 15:30

ФК "ШТУРМ" - ЧЕМПІОН ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ 2021

ФК "Штурм" Мошнівської територіальної громади - чемпіон Черкаського району з футболу 2021 року!

У фінальному матчі турніру наші футболісти перемогли ФК "Чигирин" Чигиринська ТГ 2:1.

Важка гра, надзвичайно сильний суперник, який перший забив в матчі, проте гравці "Штурму" продемонстрували характер і ще до перерви вийшли вперед - Олександр Балацький реалізував 11-метровий удар, а Артем Олійник завершив чудову комбінацію влучним ударом.

Після перерви "Чигирин" залишився в меншості, та незважаючи на це суперники намагалися врятувати гру, створювали низку моментів, але удача була на нашій стороні і рахунок до фінального свистка так і не змінився.

ФК Штурм заслужено виграє чемпіонат з неймовірним результатом - 15 виграних матчів і з різницею забитих і пропущених м'ячів 53:4.

Вітаємо чемпіонів! Мошнівська громада пишається Вами!

Команда дякує усім вболівальникам за підтримку, суперникам - за хороший чемпіонат, а спонсорам команди - за можливість грати в турнірі.

Нагадаємо, навесні ФК "Штурм" став володарем Кубку Черкаського району.

Попереду - гра за Суперкубок, де суперником нашої команди буде фіналіст Кубка району - "Агростарт" Леськівська ТГ. Місце і час матчу стане відомий згодом.