Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Суспільство 01 лис 2021 07:00

Черкащан запрошують на форум “ГРАНТуємо зміни 7.0”

Черкащан запрошують на форум “ГРАНТуємо зміни 7.0”
Вже за тиждень, 1-2 листопада на Черкащині відбудеться онлайн-Форум інститутів громадянського суспільства”ГРАНТуємо зміни 7.0″. Тема цьогорічно форуму: Соціальний капітал громад.

До участі запрошуються представники громадських організацій, територіальних громад, навчальних закладів, місцевих активістів і просто фанати щорічного форуму.

Нині ж організатори знайомлять учасників зі спікерами. Перший з них Анатолій Ткачук – радник ініціативи “Управління публічним інвестуванням проекту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe).

Він один з батьків реформи децентралізації влади в Україні, депутат першого скликання ВРУ. Спікер з багатоденним та багаторічним досвідом роботи з територіальними громадами. Він точно знає, як розвинути соціальний капітал в ТГ.

Приєднуйтесь, аби мати змогу особисто почути “Про потенціал сільських територій. Про майбутнє. Позитивний/негативний сценарій”.

Покликання:

Програма Форуму: https://cutt.ly/xRh5AfJ
Реєстрація для участі у Форумі (для всіх бажаючих): https://cutt.ly/9EZvQoJ
Реєстрація для участі в онлайн-Ярмарку громадських ініціатив: https://cutt.ly/3EZvH2t

Нагадаємо, що форум інститутів громадянського суспільства ГРАНТуємо зміни започаткований у 2015 році ОДА спільно з активними громадськими організаціями Черкащини. Форум відбувається в межах Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області (2018-2020, 2021-2023) та обласної програми розвитку громадянського суспільства.
Наверх