Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Економіка 30 мар 2016 17:21

Абонплата за використання газового обладнання.

Абонплата за використання газового обладнання.З 1 квітня цього року українцям доведеться сплачувати абонплату за використання приєднаного газового обладнання – газових плит, колонок, котлів навіть якщо ними не користуватися.

Такі зміни передбачені законодавством у сфері газопостачання. Про це у коментарі сайту Кропива повідомив керівник абонентського відділу ПАТ «Черкасигаз» Кирнос Микола Григорович.

- Згідно Закону України «Про природній газ» та Кодексу газорозподільних систем вводиться оплата за так звану приєднану потужність. Такою приєднаною потужністю є наприклад газова плита чи газовий котел і буде сплачуватися послуга за використання газових мереж. Попередньо якщо це газова плита сума 17 грн. якщо є ще й газовий котел 29 грн. Але це ще не остаточні цифри бо зараз напрацьовується механізм нарахування за таку послугу, - розповів Микола Григорович.

За його словами особливо нова послуга не позначиться на бюджеті споживачів оскільки раніше вона входила в суму газопостачання. Зараз же на вимогу законодавства і нормативних вимог ці послуги і оплата за них йтиме окремо, тому буде окрема платіжка.
Наверх