Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Черкаський район. Новини 23 окт 2021 12:00

Карантинні обмеження не стали на заваді в навчанні та працевлаштуванні

Карантинні обмеження не стали на заваді в навчанні та працевлаштуванні
В службі зайнятості в період дії карантину обслуговування громадян, надання інформаційних та консультаційних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням, здійснюється систематично. Фахівці служби зайнятості продовжують підбирати для безробітних підходящі вакансії, попередньо узгоджують з роботодавцями умови проведення співбесід та подальшого працевлаштування. Особи, які активно шукають роботу, можуть отримати консультації щодо актуальних вакансій, допомогу у складанні резюме, профорієнтаційні послуги, а, за потреби, професійне навчання.

До прикладу, мешканка с. Білозір’я Богдана звернулась до Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи у березні 2021 року. Дівчина мала повну загальну середню освіту і з дитинства мріяла про роботу у сфері краси, тому зацікавилась послугою професійного навчання.

«Закінчивши школу, я залишилась вдома без роботи і зрозуміла, що моя мрія має бути втілена у життя – настав час діяти і стати тим, ким я завжди хотіла - перукарем», - поділилася своїми переживанням дівчина. До того ж результати профорієнтаційного тестування підтвердили наявність у претендентки творчої уяви, чутливості до кольорів, спостережливості та уважності, добре розвинутих комунікативних здібностей.

Таким чином, Богдана була направлена до Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, де здобувала нову професію з березня по вересень. По закінченню дівчина зареєструвалась приватним підприємцем та відкрила власну справу. Зараз вона працює в перукарні за омріяною професією, де втілює в життя здобуті знання і навички.
Наверх