Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 30 жов 2021 10:00

Підприємців запрошують на кібезбезпековий міжнародний форум

Підприємців запрошують на кібезбезпековий міжнародний форум
Міжнародний форум «Кібербезпека – захистимо бізнес, захистимо державу» та виставка «Кібербезпека» пройдуть у Києві 2 листопада. Його проводять Торгово-промислова палата України, Комітет з електронних комунікацій, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України за підтримки Ради національної безпеки і оборони України та Департаменту кіберполіції національної поліції України.

Форум і виставка стали політичним і технологічним фундаментом Місяця кібербезпеки. Ці заходи проводяться четвертий рік поспіль з очікуванням в цьому році понад 1000 учасників і понад 50 експертів і експонентів і включають треки, присвячені політичним, технічним, організаційним і просвітницьким темам.

Форум – це фактично Національний майданчик, що збирає разом політиків, керівників підприємств, керівників юридичних служб і професіоналів у області кібербезпеки, щоб обговорити найостанніші тенденції та загрози в сфері кібербезпеки. Наскільки надійною є кібербезпека у державі? Чи захищені ми від кіберзагроз? Які уроки винесли після масштабних кібератак влада та бізнес? Кращі національні та міжнародні практики кіберзахисту, нова парадигма державно-приватного партнерства як основа реалізації положень «Стратегії кібербезпеки в Україні», ці та інші питання будуть розглянуті під час його роботи.

Формат проведення заходу передбачає онлайн-трансляцію за участі дипломатичних місій та представництв торгових місій ТПП України за кордоном. Демо-зона Форуму стане унікальним майданчиком для бізнес-промоцій та налагодження ділових контактів.

Форум відбудеться 2 листопада 2021 в місті Києві, вул. Велика Житомирська 33.

Початок роботи о 10:00

Форум проводиться з урахуванням коронавірусних вимог, тому кількість місць обмежена, а участь в його роботі можлива в режимі онлайн.

РЕЄСТРАЦІЯ
Наверх