Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Політика / Суспільство / Черкаський район. Новини 31 бер 2016 16:31

Мошнівський депутат за майбутнє лісу.

Мошнівський депутат за майбутнє лісу.Депутат Черкаської районної ради від села Мошни Олександр Муцалханов взяв участь в посадці лісу, яка проходила в рамках весняної акції «Майбутнє лісу в твоїх руках».

О.Муцалханов із колегами-депутатами, заступником голови Черкаської РДА П.Коренюком та працівниками управлінь та відділів районної державної адміністрації засадили саджанцями ділянку площею 2 га поблизу Свидівка. Як зазначив директор Черкаського лісогосподарства Андрій Пустовіт, - загальна площа лісового фонду – 37 259 га. Основні породи – сосна, дуб, м’яколистяні та інші твердолистяні. Лісистість району (лісгоспу) становить 37,7%. Це найвищий показник в області. Весь ліс який ви бачите це рукотворний ліс. Його садили наші діди, батьки які його охороняли від вирізання та пожеж. Тому сьогоднішня акція це закладання лісу для майбутніх поколінь. Адже щоб виросла доросла деревина потрібно майже 100 років.

Після закінчення посадки насаджень учасники акції сфотографувалися на згадку та обмінялися приємними емоціями від корисної справи.

Мошнівський депутат за майбутнє лісу.
Наверх