Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Суспільство / Відео 13 ноя 2021 12:00

На Черкащині презентовано першу інклюзивно-соціальну 3D-карту (відео)

На Черкащині презентовано першу інклюзивно-соціальну 3D-карту (відео)
Культурно-рекреаційно-туристична Черкащина: інклюзивно-соціальна 3D-карта – це сайт з 3D-маршрутами по Черкаській області для молоді та людей з інвалідністю, враховуючи їх нозології (людям з порушенням зору, слуху та опорно-рухового апарату).

За допомогою цифрових технологій, а саме відеозйомки 360° ти зможеш відвідати найвідоміші історико-культурні об’єкти Черкащини та поринути в історичні пригоди завдяки ефекту повної присутності. Чотири 3D-тури передають атмосферу унікальності історико-культурної спадщини краю, зокрема пам’яток трипільської культури 3–4 тисячоліть до н. е., об’єктів гетьманської столиці Чигирина, Шевченківських місць, шедевру садово-паркового мистецтва «Софіївки», пам’яток інших видів мистецтв, що розкривають особливості національної культури та традицій українського народу.

Поринь в історію через інновації! Переходь за ПОСИЛАННЯМ та ділися враженнями.Проєкт реалізовано Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини за підтримки Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.
Наверх