Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Суспільство 19 лис 2021 09:00

Освіту для безробітних надає мережа навчальних закладів європейського рівня

Освіту для безробітних надає мережа навчальних закладів європейського рівня
Одним із пріоритетів діяльності служби зайнятості – є безпосереднє повернення громадян до продуктивної праці, скорочення тривалості безробіття, прискорення працевлаштування безробітних, шляхом підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. З цією метою здійснюється професійне навчання безробітних відповідно до потреб ринку праці та замовлень роботодавців.

З метою задоволення кадрових потреб роботодавців, державною службою зайнятості створена власна мережа навчальних закладів для дорослого населення.

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – це спеціалізовані навчальні заклади сучасного європейського рівня, які здійснюють підготовку висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання за 95 робітничими професіями, перепідготовки та підвищення кваліфікації за 250 напрямками.

В Україні функціонують 11 таких закладів, які приймають слухачів з усіх регіонів: Дніпропетровський, Донецький, Івано-Франківський, Луганський, Львівський, Одеський, Полтавський, Рівненський, Сумський, Харківський, Херсонський.

Зареєстровані безробітні здобувають професію за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та мають можливість:

- отримати професійну підготовку за однією з ліцензованих професій, не маючи попередніх знань та досвіду;
- підвищити кваліфікацію за основною професією та отримати вищий розряд або категорію;
- пройти курси цільового призначення та вивчити окрему технологію, метод, рецептуру, матеріали, обладнання.

Крім того в період навчання зареєстрованим безробітним надається фінансова підтримка - компенсування витрат на проїзд до навчального закладу, виплата матеріальної допомоги згідно з чинним законодавством, повне забезпечення усіма необхідними матеріалами.

Після закінчення професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації за напрямами підготовки слухачам присвоюється відповідна кваліфікація, розряд (категорія, клас) і видається свідоцтво про освіту державного зразка.

Протягом 2019-2020р.р. понад 30 осіб з числа безробітних Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, скориставшись можливістю професійного навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, отримали гідну роботу та зайнятість.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном (0472)71-20-05 або звернувшись за адресою: м. Черкаси, пров. Чалова, 17.
Наверх