Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Лісова казка» с.Мошни Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області. Адреса: вул. Савченка, 29, Черкаський район Черкаська область, 19615 тел.(0472)30-22-95, m_lisova_kazka@ukr.net

Інформація / Лісова Казка / Фотоновини 11 дек 2021 13:31

СВЯТО КАЛИТИ ВІДЗНАЧИЛИ В "ЛІСОВІЙ КАЗЦІ" (ФОТО)

СВЯТО КАЛИТИ ВІДЗНАЧИЛИ В "ЛІСОВІЙ КАЗЦІ" (ФОТО)
На 13 грудня припадає народне свято Калити, тобто зимового сонця. Свій початок воно бере ще з дохристиянських часів і славиться надзвичайно веселими вечорницями та красивими обрядами.

Весело та цікаво напередодні свята було і в "Лісовій казці".

Директорка музею ім. Шевченка Галина Григорівна Грицик презентувала цікавий екскурс в минуле, діти потримали в руках рогачі, дізналися що кочерга називається ще й коцюбою, звідси і дійова особа гри "пан Коцюбинський", навчилися грати в народну гру "Калита". А вже яка вона смачна, першими дізналися самі спритні, ті хто міг доскочити, щоб відкусити шматочок.

Наші вихованці, та колектив дякуємо Галині Григорівні за цікаву розповідь, а також дякуємо за неймовірні фото Святослав Туз, завжди вам раді.

Людмила Одинока
СВЯТО КАЛИТИ ВІДЗНАЧИЛИ В "ЛІСОВІЙ КАЗЦІ" (ФОТО)СВЯТО КАЛИТИ ВІДЗНАЧИЛИ В "ЛІСОВІЙ КАЗЦІ" (ФОТО)СВЯТО КАЛИТИ ВІДЗНАЧИЛИ В "ЛІСОВІЙ КАЗЦІ" (ФОТО)СВЯТО КАЛИТИ ВІДЗНАЧИЛИ В "ЛІСОВІЙ КАЗЦІ" (ФОТО)
Наверх