Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Суспільство 26 дек 2021 18:00

Служба зайнятості надає підтримку засудженим

Служба зайнятості надає підтримку засудженим
Однією з ланок співпраці служби зайнятості з соціальними партнерами є інформаційні семінари для соціальної адаптації та психологічної підтримки засуджених. Такі заходи спрямовані на попередження та профілактику вчинення правопорушень.

Відповідно до меморандуму про співробітництво, 14 грудня, в приміщенні Черкаського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Черкаській області фахівцями Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості проведено чергову зустріч з клієнтами пробації.

В заході взяли участь 12 осіб, з числа засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та тих, які готуються до звільнення або звільняються з місць позбавлення волі.

Фахівці філії ознайомили присутніх з послугами служби зайнятості, доступними електронними сервісами служби, розповіли про тонкощі успішної співбесіди з роботодавцем та поінформували про найзатребуваніші вакансії регіону. Особливу увагу звернули на можливість участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Підводячи підсумки проведеної роботи, начальник Черкаського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Черкаській області Юлія Радченко наголосила, - «Офіційна робота та матеріальна стабільність зменшує ризик вчинення нових кримінальних правопорушень, а найважливішою умовою успішної соціальної адаптації осіб даної категорії є їх працевлаштування та подальша трудова діяльність».
Наверх