Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Економіка 22 лют 2022 08:00

Переваги легальних трудових відносин для роботодавця

Переваги легальних трудових відносин для роботодавця
Укладаючи трудові договори з працівниками, роботодавці мають безліч переваг.

Про це розповідає Сектор інформаційної роботи ОЦЗ.

Перш за все, роботодавцю варто знати:

- Працюючи відкрито, можна проводити конкурси на вакансії. Офіційне працевлаштування, комфортні умови праці, соціальні гарантії, нормований робочий день, навчання та кар’єрний ріст – допоможуть залучити та втримати досвідчених фахівців.
- Якщо працювати відкрито та дотримуватися вимог законодавства, можливо вийти на нові ринки країн ЄС, Канади і ще кілька десятків країн, з якими Україна уклала угоди про вільну торгівлю.
- Прозорий та законослухняний бізнес має більше можливостей отримати кредити для розширення справи, знайти українських й іноземних партнерів і вийти на фондові біржі.
- Опитування свідчать, що споживачі готові платити більше за товари та послуги бізнесу, який опікується соціальними проблемами, працює чесно та відкрито, надає гарантійне обслуговування.
- Є можливість скористатися механізмом відшкодування державою витрат на сплату єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за кожного офіційно працевлаштованого працівника.
- Є можливість у судовому порядку відстоювати свої порушені права та законні інтереси.
- Побудова тривалих трудових відносин, постійні працівники, відсутність плинності кадрів – все це слугує якісною рекламою самого роботодавця.

Наголошуємо, що тільки офіційно оформлені трудові відносини є запорукою процвітання бізнесу. Витрачені кошти на утримання легальних працівників – отримані в майбутньому доходи від прибуткової діяльності підприємства (фізичної особи-підприємця).
Наверх