Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 31 бер 2022 11:00

DO NOT sponsor murder: В Україні розпочалась інформаційна кампанія

DO NOT sponsor murder: В Україні розпочалась інформаційна кампанія
В Україні розпочалась інформаційна кампанія DO NOT sponsor murder. Її мета – донесення до іноземного бізнесу важливості бойкотування російських та білоруських товарів та послуг.

Нині мати будь-які бізнес-зв’язки з росією та білоруссю — це величезний удар по репутації та мовчазна підтримка політики країн-агресорів проти України. Адже гроші, які люди платять за товари з країни-агресора, йдуть на знищення мирних українських міст та людей. Водночас, більшість товарів та послуг росії та білорусі легко замінити на аналоги з країн, які виступають проти війни в Україні, зокрема – і від українських виробників.

Долучитись до ініціативи можуть громадяни будь-якої країни, підприємці з України та закордонні компанії. Це можна зробити наступним чином:

Іноземному бізнесу:

Відмовитись від співпраці з російськими та білоруськими контрагентами
Прибрати російські та білоруські товари з полиць магазинів
Замінити російських та білоруських партнерів на партнерів країн, що виступають проти війни в Україні, або ж на знак підтримки економіки України — на українських.
Подати заявку на пошук партнерів в Україні можна тут — https://imp.export.gov.ua/buy_ukrainian.

Українському бізнесу:

надіслати логотип вашої компанії за електронною адресою [email protected]. Його розмістять на сторінці ініціативи на знак вашої підтримки кампанії.

Засвідчуючи підтримку, українські та іноземні компанії можуть поставити один з рухомих рядків на своєму сайті: «We joined the boycott of russian and belarusian products. Glory to Ukraine!» або «Support Ukrainians. Boycott russian and belarusian products». Також закликаємо використати візуальні матеріали кампанії DO NOT sponsor murder у соціальних мережах (Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn).

Підтримка з боку іноземних громадян:

Не купувати російські та білоруські товари
У соціальних мережах коментувати та поширювати дописи з відмітками акаунтів корпорацій, які продовжують співпрацю з росією та білоруссю. Для цього рекомендуємо використовувати наступні хештеги: #DONOTsponsormurder #StandWithUkraine #IbuyUkranian
Виходити на мітинги проти компаній, що співпрацюють із росією та білоруссю

Україна закликає людей з усього світу зробити свій внесок у припинення війни вже сьогодні. Відмова від товарів росії та білорусі сприятиме виснаженню економіки нападників і позбавить їх коштів на ведення війни проти мирних українців.
Наверх