Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Новини освіти 01 кві 2022 13:46

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МОШНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МОШНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ
Нині Україна потерпає від брудної, відкритої та широкомасштабної агресії Російської Федерації. Сьогодення в умовах війни змінило формат роботи закладів освіти. 31 березня 2022 року відбулася нарада директорів закладів освіти Мошнівської територіальної громади за участю Мошнівського сільського голови Богдана Шкарбути та начальника Відділу освіти Виконавчого комітету Мошнівської сільської ради Оксани Білик.

За традицією, розпочав нараду сільський Голова, який наголосив на ефективності та якості проведення навчання з використанням дистанційних технологій, повному та якісному забезпеченні вчителями права дітей на здобуття якісної та доступної освіти, та про зарахування на тимчасове приєднання до навчання внутрішньо переміщених осіб. Богдан Шкарбута звернув особливу увагу на недопустимості односторонньої зміни формату, скорочення встановлених годин та повноти матеріалу, проведення онлайн уроків з боку педагога. Також Богдан Вікторович поінформував про численні скарги батьків щодо якості та повноти дистанційного онлайн-викладання деякими педагогами матеріалу свого предмету, а в деяких випадках, і неналежне виконання своїх обов’язків.

Мошнівський сільський Голова підписав розпорядження, яким зобов’язав Відділ освіти використати всі наявні можливості для забезпечення контролю якості та повноти годинного відпрацювання дистанційних онлайн-уроків. «Відтепер розмір стимулюючих виплат педагогам напряму буде залежать від якості та сумлінності виконання педагогом своїх завдань та обов’язків»,- зазначив Богдан Шкарбута.

Також Голова громади відзначив, що за результатами обласних олімпіад учні Яснозірського ЗЗСО І-ІІІ ст. та Байбузівського ЗЗСО І-ІІІ ст. будуть відзначені стипендіями. Богдан Вікторович висловив вдячність керівникам закладів освіти за чітку та злагоджену роботу в надзвичайно складній ситуації.

Оксана Білик звернула увагу на організацію навчання з використанням дистанційних технологій та дотримання заходів безпеки під час навчання. Наголосила, що збереження життя та здоров’я дітей є першочерговим завданням в умовах воєнного часу. Дотримання вимог сигналів оповіщення є обов’язковим для всіх учасників освітнього процесу.

Окрім того, під час наради обговорено ряд важливих питань: загальні потреби закладів освіти, про премії вчителям, про заходи з економії енергоносіїв, про закінчення навчального року тощо.

Наприкінці наради були обговорені питання змін, щодо оплати праці працівників закладів освіти. Чіткі роз’яснення надав начальник Фінансового управління Мошнівської сільської ради Світлана Годловська. Вона наголосила, що з 01.04.2022 працівникам, окрім педагогічних, проводити розрахунок оплати праці у розмірі 2/3 тарифної ставки, виходячи з вимог статті 113 КЗпП.

Підбиваючи підсумки наради, Оксана Білик окреслила головні завдання, що стоять перед керівниками закладів освіти, і наголосила на забезпечені особистого контролю за проведення освітнього процесу з використанням дистанційних форм навчання.
ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МОШНІВСЬКОЇ ГРОМАДИВІДБУЛАСЯ НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МОШНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ
Наверх