Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Центр дитячої та юнацької творчості – вул. Спасо – Преображенська, 14,а с.Мошни Черкаська область, Черкаський район, 19615
mm.jakimenko@gmail.com


Інформація / ЦДЮТ Мошни / Устименко Олег 30 май 2022 16:27

ЮНІ ТЕХНІКИ МОШНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ

ЮНІ ТЕХНІКИ МОШНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ
Всеукраїнський конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання в онлайн-форматі відбувся 24-30 травня в Полтаві. Команда з Черкащини здобула низку перемог цих змагань.

Про це інформують в управлінні освіти і науки Черкаської ОВА.

Організував захід Український державний центр позашкільної освіти. У змаганнях взяли участь 46 юних техніків із 15 областей України та міста Київ.

Черкаську область у конкурсі представила команда Центру дитячої та юнацької творчості Мошнівської сільської ради у складі: Василенка Дениса та Козового Артема, керівник команди – Зінаїда Григуть.

Учасники змагалися в чотирьох номінаціях: теоретичне завдання, технічне завдання, конструкторське завдання та творче завдання.

За підсумками конкурсу команда Черкаської області здобула 5 місце. В особистій першості Василенко Денис посів І місце у «технічному завданні» та ІІІ місце у «конструкторському завданні», у «творчому завданні» ІІ місце – у Козового Артема.
Наверх