Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Центр дитячої та юнацької творчості – вул. Спасо – Преображенська, 14,а с.Мошни Черкаська область, Черкаський район, 19615
mm.jakimenko@gmail.com


Інформація / ЦДЮТ Мошни / Фотоновини / Відео 02 июн 2022 08:00

ЮНІ КОНСТРУКТОРИ З МОШЕН (ФОТО, ВІДЕО)

ЮНІ КОНСТРУКТОРИ З МОШЕН (ФОТО, ВІДЕО)
Позашкільні заклади освіти сьогодні відіграють важливу роль в розкритті талантів та розвитку здібностей дітей, питаннях патріотичного виховання, психологічної підтримки дітей та організації змістовного дозвілля. Цьому сприяє участь вихованців у масових заходах.

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Василенко Денис та Козовий Артем брали участь у Всеукраїнському конкурсі-змаганнях учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання для вихованців закладів позашкільної освіти.

Хлопці з тріумфом пройшли обласний етап (відбувся 16-18 травня 2022 р.) – вибороли перші місця в усіх чотирьох номінаціях, командну першість та кубок. Не пасли вони задніх і на всеукраїнському етапі змагань ( 24 - 30 травня 2022 р.) в якому брали участь 26 команд ( 46 учасників ) з сімнадцяти областей України та міста Києва.

Василенко Денис посів І-ше місце у Технічному конкурсі, ІІІ-місце за виконання Конструкторського завдання, Козовий Артем посів ІІ місце у Творчому конкурсі і недобрав усього 0.9 бала до призового третього місця у теоретичному заліку.

Підготувала вихованців до змагань в умовах дистанційної роботи талановитий педагог, керівник гуртків ЦДЮТ Мошнівської сільської ради Григуть Зінаїда Володимирівна.

Вітаємо вихованців та керівника з перемогами! Надіємось, що в майбутньому конструкторські здібності хлопців сприятимуть швидкій відбудові України!

директор ЦДЮТ Мошнівської сільської ради Микола Якименко
ЮНІ КОНСТРУКТОРИ З МОШЕН (ФОТО, ВІДЕО)ЮНІ КОНСТРУКТОРИ З МОШЕН (ФОТО, ВІДЕО)ЮНІ КОНСТРУКТОРИ З МОШЕН (ФОТО, ВІДЕО)ЮНІ КОНСТРУКТОРИ З МОШЕН (ФОТО, ВІДЕО)
Наверх