Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Головне 11 чер 2022 07:00

Синоптики прогнозують на Черкащині спеку

Синоптики прогнозують на Черкащині спеку
Погоду Черкащини визначає поле підвищеного тиску та осередок тепла, який формує теплі ночі 14-16º та спекотні дні 30-31º.

Про це інформує начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Як показують розрахунки, у вихідні атмосфера «підкидатиме дрова» у червневу піч – максимальні температури повітря очікуються 31-33º, вночі 16-18º. Завдяки надходженню більш вологих повітряних мас з Чорного моря зросте ймовірність локальних злив та гроз.

Такі погодні умови сприятимуть утриманню показника горимості у лісах області на рівні надзвичайного 5 класу, а також накопиченню шкідливих домішок в атмосферному повітрі, що посилюватиме відчуття спеки.

У неділю, 12 червня, християни відзначатимуть велике церковне свято - День Святої Трійці. Це остаточне прощання з весною і зустріч літа. «Трійця трьома святами багата: квітами, травами й рум'яним літом». Вважається, що саме в цей день Бог створив Землю і засіяв її зеленню.

У понеділок, 13 червня, спека ще утримає свої позиції. Тож закиньте подалі в шафу синтетику та одяг з цупких тканин. Обирайте вільний крій та надавайте перевагу льону, бавовні й світлим кольорам – це забезпечить природну циркуляцію теплообміну тіла. Обов’язковою деталлю гардеробу у спеку має бути головний убір, більше рідини та сонцезахисні окуляри.

Вже у вівторок, після проходження атмосферних фронтів, з північними вітрами надійде порція більш прохолодного повітря, тому температура спаде, вночі 10-12º, вдень 24-26º.
Наверх