Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Центр дитячої та юнацької творчості – вул. Спасо – Преображенська, 14,а с.Мошни Черкаська область, Черкаський район, 19615
mm.jakimenko@gmail.com


Інформація / ЦДЮТ Мошни / Відео 17 июн 2022 15:30

УВАГА! ЗМІЇ! (ВІДЕО)

УВАГА! ЗМІЇ! (ВІДЕО)


Конструювання та запуски повітряних зміїв – дуже захоплюючий вид дитячої творчості.

У 2005 році на Черкаській районній станції юних техніків (нині Центр дитячої та юнацької творчості Мошнівської сільської ради) був відкритий перший в Черкаській області гурток з конструювання повітряних зміїв, який очолив його талановитий педагог – методист Центру Шепіль Володимир Якович. Він же популяризував цей вид творчості в області. З 2008 року вже проводились обласні змагання з повітряних зміїв.

Протягом останніх чотирнадцяти років поспіль вихованці Володимира Яковича є беззаперечними лідерами на обласному рівні, постійними призерами всеукраїнських та міжнародних змагань з повітряних зміїв в командній та особистій першості. Не став виключенням і 2022 рік: змієнавти Центру дитячої та юнацької творчості Мошніівської сільської ради стали призерами відкритих міських змагань з повітряних зміїв “ Діти за мирне небо України”, який проводився у травні в м. Луцьк. У зв'язку з війною учасники конкурсу знімали запуски моделей на відео і відсилають на розгляд суддям змагань. Вихованці центру вибороли: Луценко Артем – ІІІ-тє місце в класі моделей плоский дельтовидний змій, Луцик Анастасія – ІІ-ге місце – коробчастий змій, Масоха Сергій – ІІІ-тє місце – плоский змій, Соломаха Сергій – ІІІ-тє місце коробчастий змій.

Вітаємо переможців, а тих хто бажає серйозно зайнятись конструюванням повітряних зміїв – звертайтесь в Центр дитячої та юнацької творчості Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області, з радістю ділимося з вами своїми набутками.

Наверх