Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Здоров'я / Устименко Олег 20 гру 2018 16:00

Свято наближається: З чим не можна поєднувати спиртне

Свято наближається: З чим не можна поєднувати спиртнеНаближається Новий рік, свято, коли навіть непитуща людина може дозволити собі келих вина.

Однак хочемо попередити, що навіть невеликий ковток п'янкого напою може закінчитися погано для здоров'я, якщо людина приймає певні ліки або в новорічному меню є нижчеперелічені продукти.

Отже, з чим не можна поєднувати спиртне:

1. Алкоголь + солодощі


Любителькам закушувати ігристе вино фруктами і шоколадом краще забути про свою звичку. Смачні речі підсилюють токсичну дію спиртного, тому наслідки вживання навіть невеликої порції напою можуть бути непередбаченими.

2. Алкоголь + анальгетики


Якщо Ви вгамовуєте біль медикаментозними препаратами, відмовтеся від спиртного в новорічну ніч. Таке поєднання згубно вплине на Вашу печінку.

3. Алкоголь + енергетики


Деякі люди можуть побалувати себе цікавим поєднанням напоїв і постраждати від цього. Стрибки артеріального тиску, спазми судин мозку і судоми - далеко не повний список найстрашніших наслідків.

4. Алкоголь + ліки від серцево-судинних захворювань


Сердечникам краще взагалі відмовитися від спиртних напоїв, особливо під час прийому лікарських препаратів. В іншому випадку різке падіння тиску і погіршення самопочуття гарантовані.

5. Алкоголь + антибіотики


Тут не все так страшно на перший погляд. Таке поєднання не погіршить стан хворого відразу, але зведе нанівець дію антибактеріального препарату, і затягне процес одужання.

6. Алкоголь + жирна їжа


Після новорічного тосту всі ми сідаємо за стіл і з радістю закушуємо випите салатом Олів'є і холодцем. Медики називають цю традицію небезпечною для здоров'я, адже спиртне і жирна їжа - вбивче поєднання для печінки. Та й, як у випадку з солодощами, найсильніша алкогольна інтоксикація забезпечена.

7. Алкоголь + заспокійливі


Не можна поєднувати алкоголь зі снодійними і заспокійливими препаратами. Наслідки вживання спиртного з такими медикаментами - збій в роботі центральної нервової системи. Все може закінчитися і більш плачевно: відомі випадки різкої зупинки серця або припинення дихання.
Наверх