Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Головне / Суспільство 30 кві 2016 15:52

Великоднє привітання адміністрації порталу та спільноти "Наші Мошни"!

Великоднє привітання адміністрації порталу та спільноти "Наші Мошни"!Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до українців світле свято Великодня. Приходить з дитячим сміхом і кольоровими крашанками. З випеченою мамою високою паскою і дбайливо прикритим вишиттям святочним лозовим кошиком. Це свято - невід'ємна часточка українства. Така сама, як Різдвяна коляда, як славне козацьке минуле, як Дніпро, як Софія . . . Великдень приходить до нас - аби поєднати близьких людей, дати їм нагоду пробачити прикрощі і сказані зопалу слова.

Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу.

У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового воскресіння!!! Тієї миті, коли вдарять над нашою великою Україною Великодні дзвони, нехай оселиться у Вашому житті щастя! Нехай воскресне у Ваших душах усе найкраще на землі - непохитна віра, щира відданість і вічна любов.

Нехай Божа милість та благословення оросять ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Вашій оселі. Зичимо здоров'я Вам та Вашим рідним, а дітям - великої світлої долі.

Христос Воскрес !
Наверх