Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 25 лип 2022 08:00

МВС спільно з ЮНІСЕФ навчатимуть школярів, як поводитись в небезпечних ситуаціях

МВС спільно з ЮНІСЕФ навчатимуть школярів, як поводитись в небезпечних ситуаціях
МВС спільно з ЮНІСЕФ навчатимуть школярів, як поводитись в небезпечних ситуаціях. Про це домовились представники МВС та Дитячого фонду ООН, ЮНІСЕФ.

Заступник Міністра внутрішніх справ Мері Акопян та Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін, які очолили делегації, обговорили питання підготовки закладів освіти до нового навчального року. Сторони домовились про проведення спільної інформаційної кампанії, яка стосуватиметься мінної безпеки та правил поводження у надзвичайних ситуаціях. Окрім того, ЮНІСЕФ допоможе в інституціоналізації проекту “Вихователь з безпеки в освітньому середовищі”.

Заступник Міністра повідомила, що сьогодні Уряд працює над тим, щоб залучити максимум школярів до навчання офлайн. І МВС, і місцеві органи влади докладають усіх зусиль, щоб створити безпечні умови для навчання дітей.

Представники дитячого фонду ООН, розповіли про проекти, які вони реалізовують з початку воєнного стану в Україні для підтримки українських сімей. Також вони запевнили, що і далі будуть підтримувати ініціативи щодо безпеки дітей.
Наверх