Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Надзвичайні події 27 мар 2018 20:06

Шахраї крадуть SIM-картки, привласнюючи собі фінансові номера: Що робити і як зберегти гроші?

Шахраї крадуть SIM-картки, привласнюючи собі фінансові номера: Що робити і як зберегти гроші?Шахраї вигадують більш досконалі схеми шахрайства, ретельно вивчаючи послуги банків й використовуючи сучасні технології.

Тож банкіри попереджають. Запам’ятайте! Це надважливо!

У разі виявлення факту блокування SIM-картки, якщо маєте підозри про виготовлення її дублікату, слід терміново заблокувати усі рахунки та картки за номером цілодобової підтримки 3700 або у найближчому відділенні ПриватБанку.

Ніколи не підтверджуйте та не встановлюйте переадресації дзвінків з фінансових телефонів, не даючи шансів шахраям отримувати SMS-повідомлення для доступу до банківських рахунків.

Даючи об’яву про продаж чи купівлю, НІКОЛИ не вказуйте номер телефону, який є фінансовим.

Наразі банкіри рекомендують усім своїм клієнтам користуватися лише контрактними номерами мобільних операторів. Дана рекомендація - використовувати як фінансові лише «контрактні» номери - убезпечить клієнтів від зміни чи перевипуску SIM-карток. При наявності “контрактного номеру” зміна/перевипуск SIM-карток проводиться за умови повної ідентифікації клієнта за паспортом у сервісному центрі відповідного оператора.

Отже, попереджений - значить озброєний. Будьте пильними, дбайте про безпеку своїх фінансів, зверніться до свого мобільного оператора.
Наверх