Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Теми для обговорення / Компанієць Руслан 25 травня 2016 13:44

Проект "Вивезення сміття в с.Мошни"

Проект "Вивезення сміття в с.Мошни"Шановні читачі нашого порталу, пропоную до Вашої уваги місце для обговорення наболілої теми "Вивезення сміття". Будь-хто може висловити свою думку. Те що в нашому селі існує дана проблема, не секретом, головне зробити механізм, який би вирішив дану проблему не одноразово, а на постійній основі. Будь-які ідеї мають місце, навіть самі неймовірні. Свої пропозиції пишіть в коментарях, або надсилайте на поштову адресу: [email protected] (обовязково вказати ваші імя).

Пропоную вносити пропозиції, бачення - як потрібно організувати процесс вивезення сміття в с.Мошни. Маю своє бачення, але хочеться для початку взнати Вашу думку. Прошу писати конкретні речі, а саме: механізм/процес вивезення сміття, враховуючи такі сторони як: фінансова, технічна, інформаційна та інші. Також велике - прохання поважати один одного в розмові.

Також запрошую підприєців, підприємства, приватних осіб, які готові надавати свої послуги по вивезенню мусора. Свої пропозиції пишіть в коментарях, або надсилайте на поштову адресу: [email protected] (обовязково вказати ваші імя).

З повагою та надією на співпрацю, Компанієць Руслан.
Наверх