Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Спорт 12 чер 2016 20:40

Першість Черкаської області з футболу серед команд Першої ліги. Голепад у Христинівці.

Першість Черкаської області з футболу серед команд Першої ліги. Голепад у Христинівці.Відбулися матчі шостого туру першості Черкаської області з футболу серед команд Першої ліги.

ФК "Мошни" в гостях зустрічалися із ФК "Христинівка". Обидві команди порадували вболівальників результативністю, та перемога в цій грі дісталася гостям завдяки голу, забитому на третій доданій хвилині. ФК "Мошни" здобули перемогу з рахунком 3:2. Голи в нашій команді забивали Юрій Гасанов та Андрій Хрипченко - 2.

Після шести турів ФК "Мошни" посідає третю сходинку в турнірній таблиці, маючи в своєму активі тринадцять очок.