Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Суспільство 21 июн 2016 16:37

Людяність - одна з найбільших чеснот людини!

Людяність - одна з найбільших чеснот людини!Людяність - одна з найбільших чеснот людини!Життя складається не з фактів і випадків. Воно складається з наших вчинків. У цьому світі користь приносять ті люди, котрі допомагають полегшити життя іншим. Саме людяність є однією із найбільших чеснот людини.

Людяність — це добро, це чесність, це турбота про інших, це здатність прийти на допомогу. Про таких людей хочеться сказати.

Сьогодні у сільській раді с.Мошни, за підтримки голови села ШКАРБУТИ Богдана Вікторовича, вручалися подяки Черкаського об’єднаного комісаріату, нашим односельцям: ДУДНИК Вікторії Анатоліївні, директору Мошнівської МТС та МУЦАЛХАНОВУ Олександру Леонідовичу, депутату Черкаської районної ради від Радикальної партії. Таку ж подяку напередодні було вручено ПАВЛЕНКО Ірині Олександрівні, генеральному директору ПРАТ "Фрау Марта". Подяки, цим людям, вручалися за високий патріотизм та вагомий вклад у зміцнення обороноздатності української армії. Для них допомога тим, хто її потребує не разова акція. За першого поклику Вікторія Анатоліївна, Олександр Леонідович та Ірина Олександрівна приходять на допомогу. Підтримують усім чим можуть: паливно – мастильними матеріалами, потрібним речами, і продуктами, а також надають фінансову підтримку (ПРАТ «Фраю Марта» виділив кошти на ремонт військового автомобіля, яким возиться гуманітарна допомога у зону АТО).

Хочеться подякувати Муцалханову Олександру Леонідовичу котрий, уже не вперше, виділяє лісоматеріали атовцям для облаштування присадибного господарства і не стоїть осторонь соціальних проблем, самих хлопців, а також їх сімей. Ось і тепер надав дошки для сім'ї нашого загиблого односельця Максима Преснякова.


Леся Константинова
Наверх