Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Здоров'я / Устименко Олег 27 чер 2018 00:49

Не вбивайте себе! - Дієтолог розвінчала міфи про найпопулярнішу літню дієту

Не вбивайте себе! - Дієтолог розвінчала міфи про найпопулярнішу літню дієтуСхуднути до літа - заповітна мрія багатьох дівчат і жінок. Однак, далеко не кожна встигла втілити заплановане в життя, тому марафон схуднення триває і в літні дні.

Влітку, коли нам доступно багато свіжих фруктів і овочів, худнути, здавалося б, набагато простіше. І зовсім не дивно, що найбільш поширена і найпопулярніша дієта в літній період - фруктова. Однак, експерт по правильному харчуванню Лора Філіппова відзначила, що "сидіти на фруктах" - не найкращий варіант для схуднення, так як дієта має безліч міфів.

Лора зруйнувала три найбільш поширених міфи щодо програми харчування, суть якої полягає в переважному споживанні фруктів.

Міф 1. На фруктовій дієті можна легко і швидко позбутися від зайвих кілограмів


За словами Філіппової, це правда лише частково. Як і на будь-який гіпокалорийній дієті, на фруктах можна схуднути. Але якщо ви чекаєте не тимчасовий результат, а постійний, тоді не варто вибирати такий варіант харчування.

"Проблема в тому, що фруктова дієта дуже не збалансована. У ній практично немає білків і жирів. Чим довше ми дотримуємося фруктової дієти, тим більше виснажується наш організм. Виснаження організму рано чи пізно призведе до харчового зриву. Харчовий зрив практично з 100% вірогідністю гарантує вам повернення всіх скинутися кілограм. А іноді і більше - організм буде страхуватися від можливих ексцентричних витівок з вашого боку. Висновок - позбутися від зайвих кілограмів можна, але ненадовго", - розповіла експерт.

Міф 2. Сидячи влітку на фруктовій дієті, можна запастися вітамінами на зиму


Це повністю не відповідає дійсності, зазначила фахівець. Вітаміни не здатні накопичуватися в нашому організмі, а ось витрачаються вони безперервно. Тому вони повинні надходити кожен день.

"Що відбувається, коли ми з'їдаємо багато фруктів? Денна норма вітамінів йде на потреби організму, а надлишок просто виводиться. А ось фруктоза (цукор) нікуди не дівається. Весь надлишок, який не може переробити наша печінка, окислюється до жирних кислот і запасається в "жирове депо". До речі, ви помічали може, що у худеньких буває целюліт? Це цілком може бути від зловживання фруктами", - підкреслила Лора.

Міф 3. Дотримуватися фруктової дієти дуже легко


Стовідсоткова неправда. Фруктова дієта дуже "голодна".

"Вона не містить білків і жирів, як я вже писала вище. А саме ці компоненти їжі дають нам продуктивне насичення. Голод після фруктів з'являється дуже швидко і в результаті, щоб відчувати себе ситим, потрібно завжди жувати. Згадайте яблуко як перекус. У багатьох воно провокує ще сильніший голод", - підсумувала фахівець.
Наверх