Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег 28 чер 2018 11:00

28 червня - повня: Чого не можна робити

28 червня - повня: Чого не можна робити28 червня 2018 року о 7:50 ранку четверга за київським часом відбувся повний місяць. Астролог Віра Хубелашвили розповіла, що можна, а що не можна робити в цей день.

Астролог радить уникати конфліктів, як вдома, так і на роботі, а більше часу проводити наодинці з собою. Можна також навести порядок в будинку і зайнятися своїм хобі і спортом, щоб нейтралізувати негативну енергію, яка буде витати в повітрі. А от давати в борг або брати позику категорично не рекомендується.

В день повного місяця, 28 червня, астролог радить скасувати всі ділові зустрічі.

Під найбільшим впливом повні будуть перебувати Козероги, народжені 25-29 грудня, Раки з датою народження 26-28 червня, Овни, народжені 25-27 березня і Ваги, які з'явилися на світ 26-29 вересня. За словами Віри, вплив повні буде спостерігатися ще цілий тиждень після того, як воно станеться.

У повню велику небезпеку несе людині дорожній рух, адже саме в ці дні, згідно поширеній думці, зростає кількість ДТП та надзвичайних ситуацій.

Астрологи стверджують, що в місяць надає максимально потужний вплив на природу і на організм людини. Деякі вважають, що в повню природні процеси обміну речовин різко підвищуються, а активність людського мозку досягає свого піку.

Фаза повного місяця – це складний період, особливо для творчих людей. За словами фахівців, повний Місяць у повній мірі вивільняє творчі сили людини, дає прилив енергії, загострює емоційне сприйняття та інтуїцію.

Астрологи стверджують, що в цей час можна побачити пророчі сни. Фахівці рекомендують серйозніше ставитися до снів і голосу інтуїції, які приходять до людини при повному місяці.
Наверх