Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Суспільство 20 июл 2016 13:24

Абітурієнту на замітку: найбільш затребувані професії на Черкащині.

Абітурієнту на замітку: найбільш затребувані професії на Черкащині.Від початку року до центрів зайнятості Черкаської області надійшло 20,3 тис. вакансій від роботодавців регіону. Трійку лідерів очолили робітничі професії – 61%, друге місце посіли службовці – 21% і 18% – це вакансії для осіб, які не мають кваліфікації.

Серед вакансій, в яких роботодавці зазначили найвищу заробітну плату: начальники відділів та заступники директорів (близько 5,2 тис. грн); бетонярі (4,1 тис. грн); електромонтери (до 3,6 тис. грн); водії та слюсарі, дорожні працівники (3,3 тис. грн); водії навантажувача (2,8 тис. грн); викладачі (понад 2,8 тис. грн); інженери та менеджери по збуту (від 2,7 тис. грн).

Залишається попит на робітничі професії, з них найбільш затребувані водії автотранспортних засобів, трактористи, кухарі, слюсарі-ремонтники, електрогазозварники, швачки. Серед спеціалістів з вищою освітою роботодавці потребували бухгалтерів, менеджерів з продажів тощо.

Необхідно зазначити, що у вимогах до претендентів роботодавці потребують володіння суміжними професіями та здатність до швидкого перенавчання.

З метою адаптації шукачів роботи на ринку праці, служба зайнятості пропонує безкоштовно підвищити кваліфікацію або здобути нову професію.

За інформацією Черкаського обласного центру зайнятості
Наверх