Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Устименко Олег / Суспільство / Надзвичайні події 18 июл 2016 13:37

На Черкащині зростає криміногенна ситуація.

На Черкащині зростає криміногенна ситуація.За статистикою спостерігається погіршення криміногеної ситуації в області, інформують в прес-службі прокуратури області.

Аналіз цифр за останні три роки показав, що на Черкащині має місце ріст злочинності з одночасним зниженням ефективності слідства. Так, якщо у 2015 році рівень злочинності збільшився у порівнянні з 2014 роком на 24 %, то цього року зросла ще на 30%. Вдвічі за останні три роки зросла кількість тяжких злочинів, проти життя та здоров’я особи. А злочинів проти власності стало більше майже на 80 %, випадків незаконних заволодінь транспортними засобами – на 120 %. Зменшується лише кількість проваджень, виявлення яких потребує зусиль правоохоронців, їх співпраці з органами контролю – службових злочинів стало на 30 % менше. Певним чином це обумовлено тривалістю реформування системи правоохоронних органів.

Прокурор області вказав на необхідність активізації спільних зусиль усіх силових структур, спрямованих на протидію та зменшення рівня злочинності в регіоні, результативне розслідування кримінальних проваджень у бюджетній сфері та з питань земельних відносин, а також підвищення відсотків відшкодування збитків, заподіяних злочинами цієї категорії.
Наверх