Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Лісова казка» с.Мошни Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області. Адреса: вул. Савченка, 29, Черкаський район Черкаська область, 19615 тел.(0472)30-22-95, m_lisova_kazka@ukr.net

Інформація / Лісова Казка / Павлов Олександр / Відео 23 июл 2016 15:42

VIDEO Конкурс. "Лісова казка".

VIDEO Конкурс. "Лісова казка".Шановні односельці!


Наш дошкільний навчальний заклад приймає участь у конкурсі "Всеукраїнський огляд досвіду роботи УО та ДНЗ з питань організації та розвитку дошкільної освіти". Просимо підтримати нас голосуванням на сайті (конкурси), ми учасники за №13161. Будемо вдячні за кожний Ваш голос.

Батьки, адміністрація і педагогічний колектив ДНЗ "Лісова казка".

avatar
#1 елена
Шановні друзі! Наш дошкільний навчальний заклад приймає участь у конкурсі "Всеукраїнський огляд досвіду роботи УО і ДНЗ з питань організації та розвитку дошкільної освіти." Просимо підтримати нас голосуванням на сайті nz.pedpresa.com.ua. /edu/13161. Будемо вдячні Вам за кожний Ваш голос. Адміністрація , педагогічний колектив і батьки дошкільного закладу.
avatar
#2 Богдан Шкарбута
Від себе особисто, як від батька дитина якого відвідує садочок. Від себе, як посадової особи місцевого самоуправління Сільського голови,- прошу підтримати наш садочок "Лісова казка", його прекрасний трудовий колектив, наших діток у конкурсі "Всеукраїнський огляд досвіду роботи УО і ДНЗ з питань організації та розвитку дошкільної освіти."
Голосуйте на сайті nz.pedpresa.com.ua. /edu/13161.
Щиро вдячний !
avatar
#3 Руслан
Шановні, правильн одавайте посилання, або коли даєте, попробуйте самі пройти.... Ось правильне посилання - http://nz.pedpresa.com.ua/edu/13161
Наверх