Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Лісова казка» с.Мошни Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області. Адреса: вул. Савченка, 29, Черкаський район Черкаська область, 19615 тел.(0472)30-22-95, [email protected]

Інформація / Лісова Казка / Головне / Культура / Відео 26 лип 2016 19:11

Допоможемо нашому садочку! Конкурс. "Лісова казка"

Допоможемо нашому садочку! Конкурс. "Лісова казка"Шановні друзі! Наш дошкільний навчальний заклад "Лісова казка" приймає участь у конкурсі "Всеукраїнський огляд досвіду роботи УО і ДНЗ з питань організації та розвитку дошкільної освіти."

Просимо підтримати нас голосуванням на сайті http://nz.pedpresa.com.ua/edu/13161/.

Будемо вдячні Вам за кожний Ваш голос. Адміністрація, педагогічний колектив і батьки дошкільного закладу.

Для того щоб проголосувати, потрібно перейти за ПОСИЛАННЯМ. На світлосиньому фоні з текстом "Всеукраїнський огляд досвіду роботи УО та ДНЗ з питань організації та розвитку дошкільної освіти" є кнопка "ГОЛОСУВАТИ". Потрібно на неї натиснути. Після цього з'явиться форма, де необхідно ввести Ваші імя та дійсну адресу Вашої електронної пошти і натиснути на кнопку "Відправити". Після цього заходите до себе на електронну пошту, Вам прийде лист з назвою "World Wide Web Owner" Тема "Голосування на порталі ПедПреса". В самому кінці буде активне посилання, на яке потрібно натиснути. Все, Ваш голос зараховано.Допоможено всі разом!
Наверх