Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Інформація / Шкарбута Богдан / Суспільство 29 лип 2016 15:42

Богдан Шкарбута: "Благоустрій - це щоденна кропітка праця. І ці роботи не зупиняються ні на мить."

Богдан Шкарбута: "Благоустрій - це щоденна кропітка праця. І ці роботи не зупиняються ні на мить."Про роботи з благоустрою села розповідає сільський Голова села Мошни ШКАРБУТА Богдан Вікторович.

"Повністю проведений ямковий ремонт доріг з асфальтовим покриттям по всій території села. На вулицях Ткаліча, Дробиша, Травнева, Зелена, частково Соборна і Спасо-Преображенська проведена підсипка проблемних місць на грунтових дорогах. Роботи в цьому напрямку продовжуються і на інших вулицях.

Встановлено освітлення на всій довжині вулиць А.Онищенка та Шкільна. Найближчі тиждень-два лінії освітлення будуть здані в експлуатацію і проведено включення.

Завершуються роботи по санітарному очищенню від аварійних і хворих дерев. Вже зараз в публічних місцях скупчення людей, на загальних територіях відсутні дерева, які визнані екологічною інспекцією як уражені чи аварійні.

Своїми силами проводимо ремонт адміністративного приміщення сільської ради, літнього танцювального майданчика біля Будинку культури. Завершені ремонтні роботи в приміщенні самого Будинку культури.

Почищено і облаштовано колодязь загального користування на вулиці Пугачова, заплановано такі ж роботи і з колодязем загального користування на вулиці Дробиша.

Встановлено відгороджувальні стовпчики зі світловідбивачами біля тротуарів в центрі села.

Благоустрій - це щоденна кропітка праця. І ці роботи не зупиняються ні на мить."
Наверх